Auto-K Kunststofprimer Spuitbus 400ml
De Auto-K Kunststofprimer Spuitbus 400ml is een transparante hechtingsprimer speciaal ontwikkeld voor kunststof onderdelen en oppervlakken. Deze kunststof primer zorgt voor optimale hechting tussen het kunststof oppervlak en de daaropvolgende laklaag.
De primer is ideaal voor het voorbereiden van kunststof onderdelen van auto's, brommers, motoren, scooters en andere kunststof oppervlakken vóór het spuiten met lak of verf. Dankzij de uitstekende hechting helpt deze primer het loslaten, scheuren en bladderen van de laklaag te voorkomen.
De kunststofprimer is geschikt voor veel voorkomende kunststof onderdelen en materialen zoals PP, EPDM, ABS, PC, PPO, PA, PVC, PUR, PBT(B) en UP-GF. De primer zorgt voor uitstekende hechting van de daaropvolgende laklaag op diverse harde kunststoffen.
Hechtingsprimer voor kunststof onderdelen
Kunststof oppervlakken hebben vaak een slechte natuurlijke hechting voor lakken en coatings. Met deze kunststof primer spuitbus creëert u een betrouwbare hechtlaag voor verdere afwerking met autolak, kleurlak of andere coatings.
De Auto-K Kunststofprimer is speciaal ontwikkeld voor automotive kunststofdelen zoals bumpers, spiegelkappen, spoilers, dashboards, sierlijsten en andere kunststof carrosseriedelen.
Ook verweerde of verkleurde kunststof onderdelen van auto's, brommers en motoren kunnen met deze primer opnieuw worden voorbereid voor een strakke en duurzame afwerking.
Voordelen van de Auto-K Kunststofprimer
Optimale hechting op kunststof
Geschikt voor PP, EPDM, ABS, PC, PPO, PA, PVC, PUR, PBT(B) en UP-GF
Transparante primerlaag
Sneldrogend
Voorkomt loslaten en bladderen van lak
Verhoogt de duurzaamheid van de laklaag
Eenvoudig aan te brengen met spuitbus
Gebruik van de kunststofprimer spuitbus
Voor het beste resultaat dient de ondergrond schoon, droog en vetvrij te zijn. Reinig het kunststof oppervlak grondig en schuur indien nodig licht op voor optimale hechting.
Schud de spuitbus voor gebruik minimaal 2 minuten goed. Breng de kunststofprimer aan in één tot twee dunne lagen op een afstand van ongeveer 20 tot 30 cm.
De primer is snel overspuitbaar en kan na korte droogtijd worden afgewerkt met bijvoorbeeld autolak spuitbussen, RAL spuitbussen of andere Auto-K en Belton lakken.
Test de primer altijd eerst op een niet-zichtbaar gedeelte om compatibiliteit met het kunststof oppervlak te controleren.